نشست شهردار، شوراي اسلامي شهر بروجن با منتخبين دوره ششم +تصاوير

اولين نشست شهردار، شوراي اسلامي شهر بروجن با منتخبين دوره ششم شهر برگزار شد.

کد خبر: 501 تاریخ انتشار: 1400/04/14
نمایش: 368
اخبار
رئيس شوراي شهر بروجن: اظهار اميدواري کرد در سايه هم‌افزايي و تعامل متقابل خادمين منتخب مردم و مجموعه مديريت شهري ،شهر بروجن به سمت تحقق توسعه پيش برود و شما خادمين مردم يتوانيد اين امانت را در کمال همت، صداقت و خلوص و مسئولانه پاس داشته و موجبات سربلندي و درخشش بيشتر شهر بروجن عزيز را فراهم کنيد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن:ابوالقاسم منصوري در اولين نشست با منتخبين شوراي دوره ششم  گفت
اين حماسه سياسي بي‌نظير و با شکوه نه‌ تنها زمينه‌ساز اقتدار ملي و عقب‌نشيني دشمنان نظام و انقلاب بوده بلکه راه‌گشاي توسعه و پيشرفت کشور و اعتمادسازي حداکثري ميان مردم و مسئولين خواهد بود.
منصوري ضمن تبريک به منتخبين مردم در ششمين دوره شوراي اسلامي شهر بروجن اظهار اميدواري کرد در سايه هم‌افزايي و تعامل متقابل خادمين منتخب مردم و مجموعه مديريت شهري ،شهر بروجن به سمت تحقق توسعه پيش برود و شما  خادمين مردم يتوانيد  اين امانت را در کمال همت، صداقت و خلوص و مسئولانه پاس داشته و موجبات سربلندي و درخشش بيشتر  شهر بروجن عزيز را فراهم کنيد.
شفيع‌زاده عضو شوراي اسلامي دوره  پنجم: شما وارد شوراي شهري شده‌ايد که در کشور منحصر به فرد است و اميدوارم همه با هم بتوانيم  در اجراي خواسته‌هاي مردم که خواسته‌هاي حقيقي است که شهداي ما در جهت رسيدن به آنها  از جان خود که با ارزش‌ترين سرمايه انسان است گذشتند و از خودگذشتگي کار راحتي نيست و هر انساني از عهده آن برنمي‌آيد، مگر اينکه برگزيده شده باشد؛ از هيچ تلاش و کوششي دريغ نکنيم.
حيدري عضو شوراي اسلامي دوره پنجم :با تاکيد بر اينکه شوراي شهر يک حلقه متصل بين شهروندان و نهاد مديريت شهري مي‌باشد گفت: اين نهاد مديريت شهري که بخش اعظم آن شهرداري است و ديگر دستگاه‌هاي خدمت رسان و مراکزي که به عنوان مديريت شهري شناخته مي شوند و
فلسفه وجودي آن اين است که مردم نظرات خود را براي اداره محيط زندگي خود از طريق نمايندگان خود که شما بزرگواران در شوراي اسلامي هستيد اعمال کنند. 
حيدري افزود، در اجراي کارها و مديريت جامعه ،فضاي شعار با فضاي عمل متفاوت است  اما همه بايد تلاش کنند که به بهترين نحو براي رسيدن به جامعه مطلوب با هماهنگي و در مسير قانون عمل نمايند.
حبيبي عضو شوراي دوره پنجم: شوراي شهر  ساخته شده دو تفکر است. يکي قوانين، دستورالعمل‌ها که اعلام مي‌شود که يه چيز طبيعي هستند بخش دوم کار شورايي که چکيده و برايند خرد جمعي است. و اين خرد جمعي وقتي اتفاق مي‌افتد که نفاق و دورويي بين اعضا نباشد و اعضا روراستي را درراس کار و به عنوان يک اصل مد نظر داشته باشند.
شهردار بروجن ضمن تبريک مسئوليت سنگيني که برعهده شوراي دوره ششم قرار گرفته و قدرداني از همراهي‌هاي شوراي دوره پنجم به ارائه  برنامه‌ها و پروژه‌هاي درحال اجراي شهرداري پرداخت.
مهندس ولييان به پروژه بزرگ تقاطع غير هم سطح 20بهمن اشاره کرد و اظهار کرد يکي از پروژه هاي بزرگ استان از نظر وسعت و اعتبار است که 30درصد پيشرفت فيزيکي داشته و اميدواريم با تامين اعتبار تا آذرماه به بهره‌برداري برسد. که با بهره‌برداري اين پروژه زمينه دسترسي آسان و بهتر به بيمارستان حضرت وليعصر (عج)، پيست دو ميداني و فازهاي يک و سه صنايع نيمه مزاحم بروجن فراهم خواهد شد.
زيرسازي و آماده سازي لاين رفت به عرض 11متر طوس مياني که در هفته شهرداري ها و دهياري ها به بهره‌برداري مي‌رسد.
اجراي چمن مصنوعي پارک غدير برا ي اولين بار در شهرستان و دومين چمن استان به مساحت 1500مترمربع با هدف زيباسازي ورودي شهر، ايجاد   درآمدزايي  و پرکردن اوقات فراغت نوجوانان.
 اجراي نماسازي و زيباسازي استخر تفريحگاه سياسرد با سنگ مالون و سنگ رودخانه اي واجراي  سردرب ورودي سياسرد به شکل سنتي.
اجراي  پروژه انتقال پساب براي احداث کمربندي ورودي شهرکرد به بروجن و ايجاد فيلتر سبز وانتقال به پارکهاي جنگلي و فضاهاي سبز حاشيه اي 
احداث سرويس بهداشتي بوستان بانوان که به همت خيرين نيک انديش کياني با اعتباري بالغ بر 2 ميليارد ريال در حال بهره‌برداري است.
کلنگ زني سرويس بهداشتي پارک غدير با هدف پوشش دهي بازار خيابان طالقاني شرقي با بهترين کيفيت .
کف‌پوش و موزائيک فرش پياده راه جاده سلامت واقع در جاده سياسرد که به زودي اغاز مي شود
بهره‌برداري از بزرگترين سالن سرپوشيده شهربازي که به همت مرحوم حاج مهدي سعيدي در زميني به مساحت 54 متر مربع در اراضي کوي امام که در سال 94 شروع  شده و با مشارکت شهرداري در حال اتمام مي باشد.
در ادامه سعيد کرديان منتخب ششمين دوره شوراي اسلامي بروجن به نمايندگي از اعضا دوره ششم ضمن قدرداني از شهروندان فهيم بروجن که به منتخبين اعتماد کردند،گفت: اميد است به لطف خداوند منان و همکاري همه دلسوزان و متخصصين مديريت شهري بالاخص شوراها و شهرداران ادوار گذشته، ضمن حفظ دستاوردهاي قبلي با قوت بحث توسعه شهري را ادامه داده و عقب‌ماندگي‌ها را جبران کنيم. يقينا با توجه به پيشرفت علم و تکنولوژي و انتظارات مردم مسئوليت ما نيز دو چندان خواهد گرديد و اين موضوع ميسر نخواهد شد مگر با استفاده از پتانسيل‌هاي بالقوه تک تک اعضا شوراي شهر و شهروندان گرامي.
کرديان در پايان از شهردار پرتلاش شهر بروجن که عليرغم محدوديت منابع، پروژه‌هاي ارزشمندي را در حال اجرا دارند تشکر کرده و ابراز اميدواري کرد با تعريف منابع پايدار جديد اين روند را با قوت تمام ادامه دهيم.
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
50
امروز
276
دیروز
1056
هفته
8518
ماه
192432
کل
817876