14تيرماه روز دهياري ها و شهرداري ها

شهردار بروجن طي پيامي ۱۴ تيرماه، روز شهرداري ها و دهياري ها را به فعالان عرصه مديريت شهري و روستايي تبريک گفت.

کد خبر: 499 تاریخ انتشار: 1400/04/13
نمایش: 198
اخبار
شهردار بروجن:نقش شهرداري‌ها و دهياري‌ها در توسعه و آباداني شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداري‌ها به عنوان يک نهاد مردمي نقش مهم و اثرگذاري را در پيشرفت و توسعه جوامع با تکيه بر ظرفيت‌هاي خود مردم دنبال مي‌کنند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن ، شهردار بروجن طي پيامي ۱۴ تيرماه، روز شهرداري ها و دهياري ها را به فعالان عرصه مديريت شهري و روستايي تبريک گفت.
در متن پيام شهردار بروجن آمده است:
بسمه تعالي
فرا رسيدن 14 تيرماه به عنوان روزشهرداري ها و دهياري ها  فرصت مناسبي مي باشد براي ارج نهادن و قدرداني از از فعاليت هاي خالصانه و شبانه روزي خادمان مردم در عرصه هاي مختلف شهرداري و مديريت شهري که به صورت شبانه روزي براي توسعه، پيشرفت و آباداني شهر از هيچ تلاش و کوششي دريغ نمي ورزند و بي شک هر خدمتي که در جهت رفاه حال مردم صورت پذيرد موجب خشنودي خداوند متعال قرار مي گيرد و قطعا" در اذهان ماندگار خواهد شد.
نقش شهرداري‌ها و دهياري‌ها در توسعه و آباداني شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداري‌ها به عنوان يک نهاد مردمي نقش مهم و اثرگذاري را در پيشرفت و توسعه جوامع با تکيه بر ظرفيت‌هاي خود مردم دنبال مي‌کنند.
اينجانب اين روز خجسته را به همه ي مديران و مجاهدان عرصه مديريت شهري و روستايي به ويژه همکاران خودم در مجموعه مديريت شهري شهرداري بروجن که در راستاي آباداني بام ايران ،بروجن  تلاش مي کنند تبريک عرض نموده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتي و توفيق روزافزون همه ي خدمتگزاران اين عرصه را آرزومندم.
مهندس ولييان
شهردار بروجن
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
47
امروز
260
دیروز
1056
هفته
8518
ماه
192432
کل
817860