نهم_دي روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت گرامي باد

حماسه نهم دي ماه و حضور عاشورايي مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامي در راهپيمايي 9 دي ماه 1388 نقطه عطفي در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگري در افتخارات مرد و زن ايراني به حساب مي آيد .

کد خبر: 120751 تاریخ انتشار: 1401/10/08
نمایش: 139
اخبار

حماسه #9_دي نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمي است که تا پاي جان براي حفظ اصول اسلام و آرمان‌هاي انقلاب ايستاده اند و با صداي رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابرتمام دنياي آنها خواهند ايستاد.
روز #نهم_دي ماه در تاريخ انقلاب اسلامي با عنوان روز «بصيرت» تبديل به يوم الله و ماندگار گرديد.
در اين روز ماندگار و تاريخي ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي، حماسه اي ديگر آفريد و دشمنان خدا و دينش را مأيوس و نااميد ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آيت الله العظمي خامنه اي(دامت برکاته) را شاد ساخت.
اين روز مي توان گفت #نهم__دي، روز غلبه جنود الهي بر جنود شيطان است. روز خروش ملت ايران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکني هاي عده اي غافل و يا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشوراي حسيني است.
روز #نهم__دي در واقع روز نه گفتن ملت ايران به سران فتنه و آري گفتن به نظام اسلامي و بيعت مجدد مردم با آرمان هاي والاي حضرت امام خميني(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامي است.
مردم در اين روز، تير خلاص را به سران فتنه شليک و پشت پيکر نامبارک فتنه را به خاک ماليدند.
در روز #نهم_دي ماه 1388، مشروعيت سياسي نظام اسلامي ايران بار ديگر با حضور خودجوش ده ها ميليوني مردم در تهران و تمامي شهرهاي ديگر کشور به جهانيان اعلام گرديد.
 روز #نهم__دي، روزي است که مردم ايران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبي مي شناسند و هرگز فريب حيله ها و نيرنگ هاي آنان را نمي خورند.
روز #نهم_دي روزي است که مردم ايران نشان دادند که با بصيرتند و در ميان گرد و غباري که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم مي کنند و نه دست از راهبر واقعي که همانا ولايت فقيه است، بر مي دارند و در نهايت روز #نهم_دي روزي است که مردم مسلمان و انقلابي ايران نشان دادند که اين جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملکت تان آسيب نرسد» به خوبي در عمل به آن معتقد و پايبند هستند. نهم دي ماه يک هزار و سي صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکري و شخصيتي نظام اسلامي بود.
 
 
 شعار يوم الله ۹ دي۱۴۰۱ ؛
" ميثاق مردم با رهبري
 مقابله با جنگ ترکيبي"
 
 

افزودن دیدگاه

دا
دانلود اپلیکیشن موبایل سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن 
رانندگان محترم پس از نصب می توانند از خدمات غیرحضوری از جمله  درخواست تمدید پروانه، کارت و دفترچه تاکسیرانی، مشاهده پرونده الکترونیکی، صدور مرخصی  و ... طریق نرم افزار اقدام نمایند.
رانندگان محترم می توانند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور به سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن مراجعه نمایند

صفحه‌ي خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) وابسته به جهاددانشگاهي استان
 چهارمحال و بختياري
 

آرشیو