فضاسازي شهري +تصاوير+فيلم

همزمان با فرا رسيدن ايام شهادت سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبداله الحسين (ع) و يارانش معابر، ميادين، پل ها و..با نصب تبليغات محيطي و فضاسازي به نشانه عشق، وفاداري و ارادت به سيد الشهدا (ع) سياه پوش شد

کد خبر: 110671 تاریخ انتشار: 1401/05/07
نمایش: 57
اخبار

همزمان با فرا رسيدن ايام شهادت سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبداله الحسين (ع) و يارانش معابر، ميادين، پل ها و... با نصب تبليغات محيطي و فضاسازي به نشانه عشق، وفاداري و ارادت به سيد الشهدا (ع) سياه پوش شد.
به گزارش  روابط عمومي شهرداري  بروجن،شهردار بروجن  گفت؛ با هدف گراميداشت ماه محرم، ايجاد فضاي معنوي مناسب براي عزاداري سرور و سالار شهيدان معابر و ميادين با نصب بيرق مشکي، پرچم ريسه اي، کتيبه و … سياه پوش شد.
ولييان  افزود: ريسه بندي معابر اصلي، تعويض پرچم هاي الوان و نصب پرچم هاي سياه در پلها و ميادين ، نصب بنر با مضمون آيات و روايات و سخنان ائمه و بزرگان دين پيرامون فلسفه قيام امام حسين (ع) و تبيين فريضه امر به معروف و نهي از منکر از اقداماتي است که توسط شهرداري  صورت گرفته است.
 
 
 
 
 

افزودن دیدگاه

دا
دانلود اپلیکیشن موبایل سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن 
رانندگان محترم پس از نصب می توانند از خدمات غیرحضوری از جمله  درخواست تمدید پروانه، کارت و دفترچه تاکسیرانی، مشاهده پرونده الکترونیکی، صدور مرخصی  و ... طریق نرم افزار اقدام نمایند.
رانندگان محترم می توانند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور به سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن مراجعه نمایند

صفحه‌ي خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) وابسته به جهاددانشگاهي استان
 چهارمحال و بختياري
 

آرشیو

آمار سایت

آنلاین ها
361
امروز
294
دیروز
962
هفته
7128
ماه
228835
کل
1169010