افتتاح بزرگترين مجتمع سرپوشيده تفريحي و سرگرمي استان در بروجن

شهردار بروجن از افتتاح و بهره برداري بزرگترين مجتمع سرپوشيده تفريحي و سرگرمي استان در بروجن همزمان با هفته دولت خبر داد.

کد خبر: 10524 تاریخ انتشار: 1400/06/08
نمایش: 12567
اخبار
شهردار بروجن: مجتمع سرپوشيده تفريحي سرگرمي سعيدي بروجن به صورت سرمايه گذاري مشترک (BOT) توسط شهرداري بروجن و سرمايه گذار بخش خصوصي در زميني به مساحت 5000متر مربع و زير بناي بالغ بر 2600متر مربع به عنوان بزرگترين شهربازي سرپوشيده استان مي باشد.

شهردار بروجن از افتتاح و بهره‌برداري بزرگترين مجتمع سرپوشيده تفريحي و سرگرمي استان در بروجن همزمان با هفته دولت خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن :آئين افتتاحيه و بهره برداري از بزرگترين مجتمع سرپوشيده تفريحي سرگرمي سعيدي بروجن همزمان با دومين روز از هفته دولت و با حضور معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار ،فرماندار،شهردار ،شوراي اسلامي شهر ،مسئولين استاني و شهرستاني در محل مجتمع سرپوشيده  تفريحي و سرگرمي سعيدي برگزار شد .
شهردار بروجن در اين آئين ضمن قدر داني از زحمات سرمايه گذار بخش خصوصي اظهار نمود،مجتمع سرپوشيده تفريحي سرگرمي به صورت  سرمايه گذاري مشترک (BOT) توسط شهرداري بروجن و سرمايه گذار بخش خصوصي در زميني به مساحت 5000متر مربع و زير بناي بالغ بر 2600متر مربع به عنوان بزرگترين شهربازي سرپوشيده استان  که با اعتباري بالغ بر 365 ميليارد ريال که از اين مبلغ150ميليارد ريال توسط بخش خصوصي و 215 ميليارد ريال آورده شهرداري شامل زمين و مجوز صدور پروانه مي باشد.تاسيس و به بهره برداري رسيد
 
 
 
 

افزودن دیدگاه

دا
دانلود اپلیکیشن موبایل سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن 
رانندگان محترم پس از نصب می توانند از خدمات غیرحضوری از جمله  درخواست تمدید پروانه، کارت و دفترچه تاکسیرانی، مشاهده پرونده الکترونیکی، صدور مرخصی  و ... طریق نرم افزار اقدام نمایند.
رانندگان محترم می توانند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور به سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن مراجعه نمایند

صفحه‌ي خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) وابسته به جهاددانشگاهي استان
 چهارمحال و بختياري
 

آرشیو

آمار سایت

آنلاین ها
358
امروز
283
دیروز
962
هفته
7128
ماه
228835
کل
1168999