جشن بزرگ وصال +تصاوير

جشن بزرگ وصال به مناسبت هفته ازدواج وبا هدف ترويج ازدواج آسان در بروجن برگزار شد.

کد خبر: 100664 تاریخ انتشار: 1401/04/15
نمایش: 143
اخبار

به گزارش روابط عمومي شهرداري بروجن :جشن وصال به مناسبت سالروز ازدواج حضرت امام علي (ع) و حضرت فاطمه (س)  ، به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجن ،سازمان هاي مردم نهاد جوانان بروجن و با همکاري شهرداري و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بروجن  با حضور فرماندار ،شوراي اسلامي بروجن،معاون شهردار  ،مسئولين شهرستاني و حضور پرشور مردم و با اجراي برنامه هاي شاد و متنوع ،عقد زوج جوان ،مسابقه و... در سالن فرهنگسراي بروجن برگزار شد.
 سرپرست فرمانداري شهرستان بروجن  به عنوان سخنران جشن وصال گفت: فرهنگ ازدواج آسان در جامعه بايد رشد و توسعه پيدا کند و خانواده ها با کم کردن توقعات زمينه توسعه امر ازدواج جوانان را فراهم کنند.
فتاح کرمي با مهم دانستن موضوع ازدواج در کاهش آسيب‌هاي اجتماعي در جامعه اظهار داشت: سازمان هاي مردم نهاد به عنوان بازوي توانمند دولت در حل و فصل مسائل اجرايي مي‌توانند در موضوع ترويج ازدواج آسان نقش بسزايي داشته باشند.
وي خواستار ساماندهي و منسجم شدن فعاليت‌ها و اقدامات در حوزه ازدواج شد و افزود: با همکاري سازمان‌هاي مردم نهاد، مرکز خدمات رساني در امر ازدواج آسان در شهرستان بروجن راه اندازي مي‌شود.
گفتني است از جمله برنامه هاي متنوع  اين جشن اجراي موسيقي محلي ،اجراي طنز ،تجليل و تقدير از خيرين در امر زدواج ؛تجليل از 10 زوج برترشهرستان بروجن در حوزه ورزش ،فعال فرهنگي و... بود .
 
 

افزودن دیدگاه

دا
دانلود اپلیکیشن موبایل سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن 
رانندگان محترم پس از نصب می توانند از خدمات غیرحضوری از جمله  درخواست تمدید پروانه، کارت و دفترچه تاکسیرانی، مشاهده پرونده الکترونیکی، صدور مرخصی  و ... طریق نرم افزار اقدام نمایند.
رانندگان محترم می توانند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور به سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن مراجعه نمایند

صفحه‌ي خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) وابسته به جهاددانشگاهي استان
 چهارمحال و بختياري
 

آرشیو

آمار سایت

آنلاین ها
359
امروز
288
دیروز
962
هفته
7128
ماه
228835
کل
1169004