27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي

شهردار بروجن در پيامي ۲۷ ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي ها را تبريک گفت

کد خبر: 481 تاریخ انتشار: 1400/02/27 10:25:48
نمایش: 149
اخبار
روابط‌عمومي هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطير و بي‌بديلي را در امر تحکيم و توسعه ارتباط ميان نهادها و سرمايه‌هاي اجتماعي ايفاگر بوده و خواهند بود.

شهردار بروجن در پيامي ۲۷ ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي ها را تبريک گفت
  در متن اين پيام آمده است:
بسمه تعالي
روابط عمومي و ارتباطات به مثابه بازوي فکري سازمان ها، نقشي حياتي و بي بديل در اجراي راهبردها و پيشبرد اهداف و برنامه هاي کلان دارد و با اطلاع يابي و اطلاع رساني از مجراي رسانه،  ارتباط دوسويه سازمان ها را با افکار عمومي و مخاطبان خاص و عام برقرار مي کند و تعالي مي بخشد.
نام‌گذاري اين روز خجسته به عنوان روز ارتباطات و روابط‌عمومي، خود مبين اهميت و جايگاه ارزنده روابط‌عمومي‌ در عرصه آگاهي‌بخشي دوسويه به ارکان تصميم‌گير دستگاه‌ها و افکار عمومي است.
بدون ترديد، روابط‌عمومي هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطير و بي‌بديلي را در امر تحکيم و توسعه ارتباط ميان نهادها و سرمايه‌هاي اجتماعي ايفاگر بوده و خواهند بود.
اينجانب، فرارسيدن اين روز فرخنده را به تمامي تلاش‌گران سختکوش‌ صنعت روابط‌عمومي و رسانه بخصوص به مديران و کارشناسان روابط عمومي در مجموعه مديريت شهري ، تبريک و تهينت عرض نموده و براي فعالين ارجمند اين عرصه در راستاي ايفاي وظايف و رسالت ذاتي‌شان، توفيق روز افزون را از درگاه خداوند تبارک خواستارم.
27ارديبهشت 1400
مهندس ولييان
شهردار بروجن
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
24
امروز
916
دیروز
867
هفته
5970
ماه
166799
کل
725977