هرس درختان سطح شهر با شروع فصل پاييز

هرس درختان در شرايط ويژه و با دستورالعمل‌هاي خاصي که براي هر نوع درخت وجود دارد انجام مي‌شود و شهروندان نگران ميزان هرس درختان نباشند

کد خبر: 298 تاریخ انتشار: 1398/08/18
نمایش: 632
اخبار
شبانيان:يکي از مهمترين دلايل هرس درختان، زيبايي ، سلامت و افزايش طول عمر درختان و درختچه ها عنوان کرد و گفت: هرس درختان در شرايط ويژه آن‌هم با دستورالعمل‌هاي خاصي که براي هر نوع درخت وجود دارد انجام مي‌شود و شهروندان نگران ميزان هرس درختان نباشند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن: مسئول فضاي سبز شهرداري بروجن يکي از مهمترين دلايل هرس درختان ،زيبايي ،سلامت و افزايش طول عمر درختان و درختچه ها  عنوان کرد و گفت: هرس درختان در شرايط ويژه آن‌هم با دستورالعمل‌هاي خاصي که براي هر نوع درخت وجود دارد انجام مي‌شود و شهروندان نگران ميزان هرس درختان نباشند.
وي با تأکيد بر حفظ ظاهر و سلامت درختان در هرس ساليانه افزود: با توجه به نوع درختاني که در شهر وجود دارد، هرس طولي و عرضي درختان را در پاييز و با توجه به نوع خطرات احتمالي براي درختان انجام مي‌دهيم و در هر دو مورد سلامت درخت در نظر گرفته مي‌شود.
شبانيان هرس طولي درختان را از زير شبکه برق و عرضي را با توجه به‌احتمال سقوط شاخه‌هاي سنگين درختان هنگام وزش شديد باد اعلام کرد .
مسئول فضاي سبز شهرداري بروجن از مردم درخواست کرد با مشاهده هرگونه تخلف در هرس، قطع درختان و کف‌بري توسط افرادي غير از مسئولان شهرداري با سامانه 137 تماس گرفته و بيان کرد: با اطلاع رساني به‌موقع و اعزام و حضور عوامل شهرداري در محل با متخلفان برخورد قانوني خواهد شد.
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
31
امروز
5
دیروز
1001
هفته
8676
ماه
167448
کل
382265