هرس درختان سطح شهر با شروع فصل پاييز

هرس درختان در شرايط ويژه و با دستورالعمل‌هاي خاصي که براي هر نوع درخت وجود دارد انجام مي‌شود و شهروندان نگران ميزان هرس درختان نباشند

کد خبر: 298 تاریخ انتشار: 1398/08/18
نمایش: 554
اخبار
شبانيان:يکي از مهمترين دلايل هرس درختان، زيبايي ، سلامت و افزايش طول عمر درختان و درختچه ها عنوان کرد و گفت: هرس درختان در شرايط ويژه آن‌هم با دستورالعمل‌هاي خاصي که براي هر نوع درخت وجود دارد انجام مي‌شود و شهروندان نگران ميزان هرس درختان نباشند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن: مسئول فضاي سبز شهرداري بروجن يکي از مهمترين دلايل هرس درختان ،زيبايي ،سلامت و افزايش طول عمر درختان و درختچه ها  عنوان کرد و گفت: هرس درختان در شرايط ويژه آن‌هم با دستورالعمل‌هاي خاصي که براي هر نوع درخت وجود دارد انجام مي‌شود و شهروندان نگران ميزان هرس درختان نباشند.
وي با تأکيد بر حفظ ظاهر و سلامت درختان در هرس ساليانه افزود: با توجه به نوع درختاني که در شهر وجود دارد، هرس طولي و عرضي درختان را در پاييز و با توجه به نوع خطرات احتمالي براي درختان انجام مي‌دهيم و در هر دو مورد سلامت درخت در نظر گرفته مي‌شود.
شبانيان هرس طولي درختان را از زير شبکه برق و عرضي را با توجه به‌احتمال سقوط شاخه‌هاي سنگين درختان هنگام وزش شديد باد اعلام کرد .
مسئول فضاي سبز شهرداري بروجن از مردم درخواست کرد با مشاهده هرگونه تخلف در هرس، قطع درختان و کف‌بري توسط افرادي غير از مسئولان شهرداري با سامانه 137 تماس گرفته و بيان کرد: با اطلاع رساني به‌موقع و اعزام و حضور عوامل شهرداري در محل با متخلفان برخورد قانوني خواهد شد.
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
50
امروز
553
دیروز
927
هفته
5738
ماه
156761
کل
346689