آيين تجليل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بروجن

در آييني شهرداري و شوراي اسلامي شهر بروجن از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بروجن تجليل کردند.

کد خبر: 272 تاریخ انتشار: 1398/05/20
نمایش: 444
اخبار
خبرنگاران، زبان گوياي مردم هستند و اين نشان از اعتماد شهروندان به خبرنگاران دارد و آنها نيز حق مطلب را به خوبي ادا مي کنند

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر بروجن: در آييني باحضور شوراي اسلامي شهر ,سرپرست شهرداري و تعدادي از مسئولان واحدهاي شهرداري به مناسبت گراميداشت مقام والاي خبرنگار از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بروجن تجليل شد.
در اين آيين رئيس شوراي اسلامي شهر بروجن ضمن خيرمقدم و تشکر از زحمات و فعاليتها و همکاريهاي اصحاب رسانه با شهرداري و شوراي اسلامي شهر گفت: رسانه ها درکنار بازگوکردن مطالبات مردم و خواسته ها و واقعيت هاي جامعه مي تواند عاملي براي افزايش نشاط اجتماعي و اميد در بين اقشار مردم باشد و تاکيد کرد اصحاب رسانه در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي نقش بسيار اثرگذاري دارد. خبرنگار متعهده که مشکلات شهر را بازگوکند و سختي و کاستي ها را رسانه اي کند.از طرفي ديگر هم اطلاع رساني و بيان کمي ها و آسيب ها نبايد، به شکلي باشد که احساس نا اميدي شود.
وي افزود :شوراي شهرازحضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در نشست ها و جلسات شورا استقبال مي کنند.
سرپرست شهرداري بروجن در آيين تجليل از خبرنگاران گفت: تعامل و همدلي ميان مسئولان و خبرنگاران در رشد و توسعه شهربسيار تاثيرگذار است. رامين رياحي با اشاره به اينکه خبرنگاران رسالت سنگيني بر عهده دارند اظهار داشت : اين قشر ، زبان گوياي مردم هستند و اين نشان از اعتماد شهروندان به خبرنگاران دارد و آنها نيز حق مطلب را به خوبي ادا مي کنند
از موضوعات مطرح شده در اين نشست ,پيگيري مطالبات به حق مردم ,پيشگيري ازآسيب هاي فرهنگي و اجتماعي ,ايجاد گستردگي امنيت اجتماعي و فرهنگي شهرو...که توسط اعضاي شوراي اسلامي مطرح شد.
در پايان با اهداء لوح سپاس و هدايا از اصحاب رسانه تجليل شد.
 
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
37
امروز
356
دیروز
782
هفته
5094
ماه
113500
کل
201897