آئين افتتاحيه و بهره برداري از دو مدرسه خير ساز با حضوراستاندار برگزار شد

کد خبر: 108 تاریخ انتشار: 1397/07/12
نمایش: 2152
اخبار
مدرسه خيرساز سبحان با مشارکت ابراهيم اخوان به منظور يادبود همسرش مرحومه بانو زهره يوسفيان از دبيران آموزش و پرورش و مدرسه خيري ام البنين با مشارکت بانک ملي در بروجن احداث شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري  و شوراي اسلامي بروجن : آئين بهره برداري از دو مدرسه خير ساز با حضور استاندار ,نماينده مردم شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي , فرماندار شهرستان , شهردار بروجن , اعضاء شوراي اسلامي بروجن وجمعي از مديران استاني و شهرستاني برگزار شد.اقبال عباسي در آئين بهره برداري از دو مدرسه خيرساز بروجن تأکيد کرد: ميانگين سرانه فضاي آموزشي در کشور 8.5 متر در در چهارمحال و بختياري 6.5 متر است.
وي افزود: اين ميزان در شهرستان بروجن کمي بالاتر و در حد 7 متر است که نشان از توجه ويژه به بخش آموزش اين شهرستان دارد.
عباسي تصريح کرد: پراکندگي جمعيت، روستاها و منطاق مختلف چهارمحال و بختياري از مهمترين عوامل پايين بودن ميانگين سرانه فضاي آموزشي اين استان در مقايسه با کشور محسوب مي شود...
مديرکل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس چهارمحال و بختياري نيز گفت: براي ساخت هر کدام از اين مدارس 10 ميليارد ريال در کمتر از 30 ماه هزينه شده است.
احمدرضا براتي بيان کرد: به منظور احداث يکي از اين مدارس آقاي ابراهيم اخوان و براي مدرسه ديگر بانک ملي هر کدام دو ميليارد ريال مشارکت داشته اند.
وي عنوان داشت: هر کدام از مدارس خيرساز که امروز به بهره برداري رسيد داراي 830 متر مربع زيربنا و يکهزار و 500 متر مربع محوطه سازي و هشت کلاس درس است..
مديرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختياري نيز گفت: خلأ و کمبود فضاي آموزشي در کشور و استان را مي توان با کمک خيران برطرف و ساماندهي کرد.
بهروز اميدي عنوان کرد: در 4 سال گذشته بيش از 130 پروژه خيرساز در چهارمحال و بختياري اجرا، تکميل و بهره برداري شد.
وي با اشاره به مشارکت بانک ملي در ساخت مدرسه خيرساز بروجن اظهار داشت: برخي بانک هاي ديگر براي احداث چنين پروژه هاي خيري در چهارمحال و بختياري آمادگي خود را اعلام کرده اند.
افزوده مي شود، مدرسه خيرساز سبحان با مشارکت ابراهيم اخوان به منظور يادبود همسرش مرحومه بانو زهره يوسفيان از دبيران آموزش و پرورش و مدرسه خيري ام البنين با مشارکت بانک ملي در بروجن احداث شد
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
55
امروز
378
دیروز
1062
هفته
8283
ماه
167551
کل
383700